דיזנגוף 213, תל אביב

השאירי פרטים ללוק המושלם עבורך

מוזמנות לבקר אותנו בסניף דיזינגוף 213 ולהציץ בגלריה הוורטואלית באתר.

שמלות ערב

אם יש משהו שאף אישה אינה יכולה לעמוד בפניו, הוא שמלות ערב – הן מעניקות לנו ביטחון ותחושת נוחות, בידיעה בטוחה שהיא מסמר הערב! לא משנה אם נבחרנו ללוות חברה טובה ביום חתונתה, או שאולי אנו יוצאות לכוס יין עם בן הזוג בבר שמתחת לבית, כולנו רוצות להיראות במיטבנו. בחיפושנו אחר השמלה האהובה ביותר, אנו יכולות לקפוץ לסיבוב בקניון או לפנות למעצב מקצועי שיתאים לנו את השמלה שתמיד חלמנו עליה, התפורה בדיוק למידותינו ולטעמנו.

כיצד נבחר שמלות ערב שהן רק שלנו?

אין שתי נשים דומות; כל אחת מאיתנו שונה מחברתה במראנו החיצוני, ואף בטעם האישי שלנו. כשכל אחת מאיתנו בוחרת שמלות ערב בדומה לכל בגד אחר שנבחר, אנו נרצה להתחשב בנתונים השונים שמאפיינים אותנו. הנה מספר טיפים שיוכלו להועיל לכל אישה בבואה לבחור את שמלת חלומותיה:

  • נוחות מעל לכל – אף אחת לא אוהבת לשבת בצד, דחוסה בתוך שמלה לא נוחה ומחפשת תירוצים למה לא לקום מהכיסא ולהצטרף לכולם בריקודים ובשמחה. זכרי שמותר לך להרשות לעצמך להרגיש בנוח, ועם עזרתו של מעצב מקצועי תוכלי לא רק להרגיש בנוח, אלא גם להיות מהממת!
  • כל אישה והצבע שלה – לכל אישה נתונים שונים, ובהתאם לכך צבעים המתאימים לה. צבעים נכונים ידגישו את הטוב שבנו, ואילו צבעים שאינם מתאימים לנו עלולים לבצע את האפקט ההפוך.
  • תתאימי את השמלה לטעם האישי שלך – צו האופנה הוא אינו חובה! פשוט תהיי את, ובחרי שמלה ייחודית לפי הטעם האישי שלך. כמובן, אין צורך להגזים וללבוש שמלות משנות המלוכה באנגליה במאה ה-18, אך בעוד שאחרים יעדיפו צבעים וגזרות מודרניים, תרגישי חופשיה לבחור שמלה שהיא בדיוק ההפך.

שמלה מהאגדות – רק אצל פיסטאש!

נעים להכיר, שמי שי פרץ, עולם האופנה הוא חלק בלתי נפרד מחיי, וכבר 15 שנה שאני מלביש נשים רבות ומגשים את חלומות האופנה שלהן. אני מאמין שהאדם עושה את הבגד, ולא להפך. לכן, בהקשבה וברגישות אני דואג להתאים ללקוחותיי את הבגד שישלים את האופי שלהן, ויגרום להן להרגיש הכי יפות בעולם.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים