דיזנגוף 213, תל אביב

השאירי פרטים ללוק המושלם עבורך

מוזמנות לבקר אותנו בסניף דיזינגוף 213 ולהציץ בגלריה הוורטואלית באתר.

שמלות ערב צנועות

כל אחת זוכרת עצמה כילדה, מגיעה עם ההורים לאירוע חשוב בו מסתובבות נשים אלגנטיות רבות, הלבושות בשמלות נוצצות ומיוחדות, וחולמת על הרגע בו תלבש אחת כזו בעצמה. כל אישה ודרישותיה הפרטיות משמלת החלומות שלה; חלקן יחפצו בשמלות אדומות, אחרות יבקשו להשקיע במחשוף ועבור אחרות שמלות ערב צנועות הן כל מבוקשן.

שמלות ערב צנועות אך לא רגילות

למזלן של אלו, בישראל עניין הצניעות הוא מוכר לכל ובקלות רבה יוכלו לבחור ממגוון שמלות ערב צנועות הנמכרות בבתי האופנה בארץ. הבעיה היא, שלעיתים נדמה כי חלק מהמעצבים לא טורחים להשקיע מחשבה בשמלות אלו, וברובן הן די משעממות. אך אל חשש! בית האופנה פיסטאש הוא הכתובת הנכונה ביותר עבור אלו המבקשות לבלוט באירוע הקרוב, ולהישאר צנועות. תוכלו לבחור ממגוון שמלות המתאימות לכל אחת:

  • שמלות לנשים מלאות – נשים רבות מתקשות למצוא את השמלה שתגרום להן להרגיש הכי טוב עם עצמן, ומבלות שעות רבות בביקורים בחנויות רבות, ללא הצלחה. מעצב חד עין יידע בדיוק איזו שמלה להתאים לכל אישה, ללא קשר למידתה.
  • שמלה המתאימה לכל אירוע – שמלת מעצבים היא שמלה איכותית שמחזיקה מעמד לאורך זמן, והופכת כל אישה למסמר הערב בכל פעם מחדש.
  • היופי שבצניעות – מעצב מקצועי שואף להתקדם ולהתחדש, מוחו עסוק ללא הרף במציאת רעיונות חדשים לעיצובים מרהיבים. וכן, הדבר נכון גם לגבי השמלות הצנועות.

בואי לרכוש את השמלה שתמיד חלמת עליה – אצל סטודיו פיסטאש

נושא הצניעות הינו רגיש עבור נשים רבות, בעיקר בישראל. שמי שי פרץ ואני מזמין אותך להתרשם ממגוון השמלות הצנועות והמיוחדות בסטודיו פיסטאש הממוקם במרכז תל אביב. מעבר לשמלות צנועות, אנו מציגים קולקציות שונות של שמלות ערב מהמותגים המוכרים ביותר בעולם המתמחים באופנת נשים. בואי לבחור את השמלה שתמיד חלמת עליה, בעזרת יועצי האופנה המומחים.

שמלות ערב צנועות

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים