דיזנגוף 213, תל אביב

השאירי פרטים ללוק המושלם עבורך

מוזמנות לבקר אותנו בסניף דיזינגוף 213 ולהציץ בגלריה הוורטואלית באתר.

שמלות ערב מעצבים

עבור נשים המחפשות שמלות ערב מעצבים הם הכתובת הנכונה ביותר לרכישת שמלת החלומות שלהן. הרי מי מאיתנו לא מחכה לרגע בו תזכה לשלוף את השמלה המרהיבה ביותר בארון שלה, ללבוש אותה ולנסוע לאירוע הגדול הבא בידיעה שהיא הולכת להיות מרכז תשומת הלב.

שמלות ערב מעצבים – כיצד נבחר את המעצב הטוב ביותר?

אם את מחפשת שמלות ערב מעצבים רבים יתייצבו להציג בפנייך את הקולקציות שלהם, בטענה כי מדובר בבד האיכותי ביותר, מהמותגים המוכרים ביותר, ושאר מילים יפות שנועדו לגרום לך לרכוש את הסחורה שלהם. לעיתים, מדובר בסחורה לא איכותית ומהר מאוד את עלולה למצוא עצמך מוציאה סכומים נוספים על קנייה חוזרת. הנה כמה טיפים לבחירת מעצב מוצלח:

  • מעצב בעל ניסיון – מעצב בעל וותק בעולם האופנה, יידע איזו שמלה להתאים לאיזו אישה, בהתאם למידותיה, אופייה ודרישותיה מהשמלה החדשה.
  • מחיר הוא איכות – זכרי שהצעות מחיר זולות עלולות לגבות ממך כספים נוספים בהמשך על תיקונים, ועל רכישה של שמלה נוספת. אל תתפשרי על איכות השמלה, היי מוכנה לשלם את המחיר המלא והשמלה תשרת אותך לאורך זמן רב יותר.
  • כימיה טובה עם המעצב – לפני הרכישה, בדקי את הכימיה שלך עם המעצב; האם הוא מקשיב לך? האם שניכם משדרים על אותו גל? האם הוא מצליח לקלוע לטעמך?
  • הופעה לאירוע לא מסתיימת בבחירת השמלה. בפיסטאש תוכלי גם למצוא את הנעל המתאימה, התיק והתכשיטים התואמים שישלימו את ההופעה להופעה מנצחת

בית האופנה פיסטאש מזמין אותך למצוא את שמלת חלומותייך

שי פרץ הינו מעצב שמלות וותיק בתחומו; לאורך 15 שנות עבודתו בתחום האופנה, הקים את בית האופנה פיסטאש המציג קולקציות מהמותגים המוכרים ברחבי העולם ובארץ, בהתאמה אישית לכל לקוחה וטעמה האישי, כשהמטרה היא לגרום לכל אחת להרגיש טוב ולהיראות טוב. הסטודיו ממוקם במרכז תל אביב ברחוב דיזינגוף.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים