דיזנגוף 213, תל אביב

השאירי פרטים ללוק המושלם עבורך

מוזמנות לבקר אותנו בסניף דיזינגוף 213 ולהציץ בגלריה הוורטואלית באתר.

שמלות ערב לנשים מלאות

לרבים נדמה כי מודל היופי בעולם המודרני דחק החוצה את האופנה המלאה. משום כך, נשים רבות מוצאות עצמן יוצאות למסע ארוך ומפרך בקניונים ובחנויות למציאת השמלה המושלמת לאירועים הקרבים ובאים. אך למעשה, בתי אופנה רבים החלו להבין את החשיבות שבפנייה לכל קהלי היעד, והחלו לייצר גם שמלות ערב לנשים מלאות בכמויות גדולות יותר, כך שכיום כל אחת יכולה להרשות לעצמה להרגיש מהממת, בלי לבזבז יותר מידי זמן בחיפושים וגישושים בחנויות.

שמלות ערב לנשים מלאות – נסיכות קיימות בכל המידות!

לצד צו האופנה, אנו כבר יודעים שלא חייבים להידחס למידה 36 כדי להיראות מעולה. מעצב מקצועי המתמחה בעיצוב שמלות ערב לנשים מלאות יוכל להתאים עבורך את השמלה המושלמת והייחודית שתהפוך לכוכבת האירוע. אז כיצד נבחר את השמלה המיוחדת הזו?

  • שחור אאוט! – בעבר, נשמעו קולות רבים הטוענים כי שחור הוא צבע מרזה. בסופו של דבר, מה שיקבע הוא הגזרה. מעצב מקצועי יידע בדיוק כיצד להתאים לך את הגזרה המושלמת, כך שתוכלי להתפרע ולבחור באיזה צבע שרק תרצי.
  • תפירה איכותית – כל אישה והגזרה שלה, ובסופו של דבר כולנו מעוניינות בשמלה התפורה בבד איכותי שמחזיק מעמד לאורך זמן, ולא ייקרע חלילה או ייפרם רק בגלל שהתיישבנו או הרמנו את היד. מעצב מומחה יידע בדיוק כיצד להבליט את הדברים שאת אוהבת בעצמך, ולהסתיר את אלו שפחות.
  • ומה עם הנצנצים? – תהיי סולידית, לא תאמיני כמה אלגנטית היא שמלה אחידה וסולידית המעוצבת למשעי.

יפה בכל מידה עם פיסטאש

לאחר שסיים לימודי אופנה בפריז, צבר שי פרץ ניסיון רב בעולם האופנה כשעבד לצידן של חברות אופנה מוכרות בארץ, ולקוחות פרטיים מחוצה לה. הוותק והניסיון העצומים שרכש, הופכים את הסטודיו שלו – פיסטאש, לכתובת הטובה ביותר עבור כל אישה בכל מידה, המחפשת את השמלה האחת והמיוחדת עבורה.

שמלות ערב לנשים מלאות

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים