דיזנגוף 213, תל אביב

השאירי פרטים ללוק המושלם עבורך

מוזמנות לבקר אותנו בסניף דיזינגוף 213 ולהציץ בגלריה הוורטואלית באתר.

שמלות ערב לאירועים

בין אם מדובר בחתונה, בת מצווה, בירת, חינה, מסיבת סילווסטר, נשף סיום תיכון, או הרמת כוסית חגיגית מהעבודה – אירועים הם הזמנות נפלאה עבור כל אישה לשלוף את השמלה המרהיבה ביותר מהארון ולהיות הכי יפה בעולם. מסיבה זו, שמלות ערב לאירועים הן מצרך מבוקש כל כך, ואין אישה שלא מכירה את ההתלבטות הארוכה בין השמלות המוצגות בכל חנות בגדים אליה היא מגיעה.

שמלות ערב לאירועים מכל הסוגים

ישנן כל כך הרבה שמלות ערב לאירועים ולא כל אחת תתאים לכל אירוע. ממש כפי שלא נגיע ביום חתונתנו בטרנינג ונעלי ספורט, נדאג להגיע לאירוע בשמלה תואמת:

  • כנס חשוב – בין אם מדובר בכנס מטעם העבודה, או כנס בנושא שמעניין אותך, מדובר באירוע מכובד אליו בדרך כלל מגיעים אנשי מקצוע מכל הארץ ולעיתים גם מחוצה לה. בין אם את אורחת בכנס, ואף יותר מכך – מרצה או נואמת בכנס, עלייך להתאים את השמלה לאירוע.
  • שמלה לאירועי מצווה וברית – כיום, אירועים אלו הפכו להרבה מעבר לפגישה משפחתית בבית המשפחה החוגגת; מדובר באירועים גדולים יותר והמוניים יותר. וכן, יוקרתיים יותר. על אחת כמה וכמה, אם הנך קרובת משפחה של הילד או הילדה שעוזרת למשפחה לארגן את האירוע ולקבל את פני האורחים, תרצי להיראות במיטבך לכבוד האירוע. גם הילדה החוגגת בת מצווה צריכה להיות לבושה בהתאם.
  • שמלה לחתונה – על היוקרה שבאירוע החתונה אין צורך להכביר במילים. בין אם מדובר בחברה הכי טובה שלך, בקרובי משפחה או חתונה של חברים של בן זוגך, כמובן שתרצי להיראות במיטבך. אך שימי לב, בשונה מאירועים אחרים, כאן עלייך להימנע מלנסות לגנוב את ההצגה מכלת השמחה, שכל הערב הזה הוא שלה.

בית האופנה פיסטאש מזמין אותך לבחור שמלה לכל אירוע

בית האופנה פיסטאש הוא הכתובת הנכונה אליו תרצו לפנות במטרה לעצב ולרכוש את השמלה המרשימה ביותר לכל אירוע. מעל ל-15 שנים ששי פרץ, עוסק בתחום האופנה, והניסיון הרב שצבר לאורך השנים הקנה לו עין חדה להבנת כל לקוחה וצרכיה הייחודיים.

 

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים